Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında ise 16. hafta maçları yapılacak.

 

İSTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında ise 16. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye) Yarın:

14.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

16.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya)

19.30 Galatasaray-Teleset Mobilya Akhisarspor (Türk Telekom) 10 Aralık Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı)

16.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

19.30 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 11 Aralık Pazartesi:

20.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

TFF 1. Lig

Bugün: 18.00 İstanbulspor-Boluspor (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediye)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adana Demirspor (Kazım Karabekir)

15.30 Gazişehir Gaziantep-MKE Ankaragücü (Gaziantep)

15.30 Adanaspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim) 10 Aralık Pazar:

13.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs)

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk) 11 Aralık Pazartesi:

18.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Yeni Eskişehir)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Keçiörengücü-Afjet Afyonspor (Ankara Aktepe) 10 Aralık Pazar:

13.30 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen Tahir Şahin)

13.30 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

13.30 Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor (Tuzla Belediye)

13.30 Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Bucaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Buca)

13.30 Mersin İdmanyurdu-İnegölspor (Mersin)

13.30 Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler (Antakya Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Altay-Pendikspor (İzmir Atatürk)

13.30 Ottocool Karagümrük-Hacettepe (Vefa) 10 Aralık Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Sakaryaspor-Silivrispor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor (Nazilli İlçe)

13.30 Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Fethiyespor-Karşıyaka (Fethiye İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Orhangazi Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk)

13.30 Bayrampaşa-Kozan Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 10 Aralık Pazar:

13.00 Yomraspor-Bergama Belediyespor (Yomra İlçe)

13.00 12 Bingölspor-Batman Petrolspor (Bingöl Şehir)

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Çanakkale Dardanel-Yeni Altındağ Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Erzin Belediyespor-Erbaaspor (Erzin İlçe)

13.30 Kemerspor 2003-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Fehmi Öncel)

2. Grup

Yarın:

13.30 Gölcükspor-Anadolu Bağcılarspor (Gölcük) 10 Aralık Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Kırıkhanspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Van Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Tire 1922-Yeşil Bursa (Tire 4 Eylül)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Yeni Orduspor (Darıca İlçe)

13.30 Erokspor-Anagold 24 Erzincanspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Muğlaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 3. Grup

Yarın:

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kocaelispor (Avcılar Atatürk) 10 Aralık Pazar:

13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Tekirdağspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Namık Kemal)

13.30 UTAŞ Uşakspor-Aydınspor 1923 (Uşak 1 Eylül)

13.30 Ankara Adliyespor-Tarsus İdmanyurdu (Ankara OSTİM)

13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Arsinspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Karacabey Birlikspor-Payasspor (Mustafa Fehmi Gerçeker)

13.30 Osmaniyespor-Cizrespor (Osmaniye 7 Ocak)

Muhabir: Emre Doğan

 

İsveçli milli futbolcu Berg: Hakem 2 penaltı sözü verdi
İsveç Milli Futbol Takımı'nın golcü oyuncusu Berg, Rumen hakem Kovacs'ın Türkiye maçının devre arasında kendisine iki penaltı sözü verdiğini iddia etti.
devamı..

                 

AK Parti'li Sofuoğlu'ndan "Spora Gönül Ver" projesi
- AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, beraberindeki sporcularla "Spora Gönül Ver" projesine ilişkin bilgi verdi - Sofuoğlu: - "Türkiye'de her sporcunun ortak sorunu sponsorsa bununla alakalı bir adım atılması gerekiyor" - "Hazırladığım proje başa
devamı..

                 

Ekrem Memnun'un hedefi 2020 Tokyo Olimpiyatları
A Milli Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Memnun, "Seyircimizin önünde iyi bir mücadele sergileyip, maçı kazanmaya çalışacağız." dedi.
devamı..

                 

Judoda 203 madalya gururu
Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, "Bu yıl çok verimli geçti. Uluslararası arenada toplam 203 madalya aldık. Tarihte ilk kez bu kadar yüksek madalya sayısıyla sezonu kapatıyoruz." dedi.
devamı..

                 

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Lucescu: İşime devam ediyorum
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Lucescu, işine devam ettiğini vurgulayarak, "Geleceğime ben karar veririm." dedi.
devamı..

                 

Teknik direktör Kocaman'a Konya'da coşkulu karşılama
Atiker Konyaspor'un prensipte anlaşmaya vardığı teknik direktör Aykut Kocaman'ı Konya Havalimanında yüzlerce taraftar meşaleler yakarak karşıladı.
devamı..

                 

A Milli Futbol Takımı'nda Ukrayna mesaisi başladı
UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup son maçında İsveç'e 1-0 yenilerek C Ligi'ne düşen A Milli Futbol Takımı, Ukrayna ile yapacağı özel maçın hazırlıklarına başladı.
devamı..

                 

LeBron'dan eski takımına 51 sayı
NBA'de Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James, 2 şampiyonluk yaşadığı Miami Heat'i yendikleri maçta, kariyerinin 12'nci 50 sayılık performansını sergiledi.
devamı..

                 

Aykut Kocaman, Atiker Konyaspor'a imzayı attı
Teknik direktör Aykut Kocaman, kendisini 2,5 yıllığına yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.
devamı..

                 

Antalya'da 3 bine yakın takım kamp yapacak
Antalya'da 2 binin üzerinde futbol takımının ağırlanacağı ocak-mart döneminde, diğer spor branşlarıyla kamp yapacak takım sayısının 3 bine ulaşması bekleniyor.
devamı..

                 

Süper Lig'e 'yabancı' damgası
Spor Toto Süper Lig'in geride kalan 12 haftasında 221 yabancı, 190 Türk futbolcu forma giydi.
devamı..

                 

Galatasaray'a Belhanda'dan kötü haber
Galatasaray'ın Faslı futbolcusu Younes Belhanda, Fas Milli Takımı'nda yaşadığı sakatlıktan dolayı sezonun ilk yarısını kapattı.
devamı..

                 

Emre Belözoğlu şampiyonlukla veda etmeyi hedefliyor
Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, futbol kariyeriyle alakalı olarak sezon sonu oturup bir karar vereceğini belirterek, "İnşallah benim için şampiyonlukla güzel bir veda olur." dedi.
devamı..

Obradovic 300. galibiyet için sahada
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın tecrübeli başantrenörü Obradovic, sarı-lacivertli takımın başında 300. galibiyetini almak için yarın THY Avrupa Ligi'nde Darüşşafaka Tekfen karşısında çıkacak.
devamı..

Can Öncü başarısını tekrarlamayı hedefliyor
Moto3 Dünya Şampiyonası'nda en genç pilot olarak katıldığı ilk yarışında birinciliğe ulaşarak tarihe geçen milli motosikletçi Can Öncü, "Bu başarıyı gelecek sezon da tekrarlamak istiyorum." dedi.
devamı..

Gole doymayan takımlar

devamı..

Konyaspor Aykut Kocaman yönetiminde çalıştı
Atiker Konyaspor ile 2,5 yıllık sözleşme imzalayan Aykut Kocaman, yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı.
devamı..

Milli motosikletçi Can Öncü'den tarihi başarı
Milli motosikletçi Can Öncü, Moto3 Dünya Şampiyonası'nda yarışan ve birinciliğe ulaşan en genç pilot olarak tarihe geçti.
devamı..

Kemba Walker'ın 60 sayısı galibiyete yetmedi

devamı..