Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında ise 16. hafta maçları yapılacak.

 

İSTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 15. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında ise 16. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye) Yarın:

14.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

16.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya)

19.30 Galatasaray-Teleset Mobilya Akhisarspor (Türk Telekom) 10 Aralık Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı)

16.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

19.30 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 11 Aralık Pazartesi:

20.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

TFF 1. Lig

Bugün: 18.00 İstanbulspor-Boluspor (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediye)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adana Demirspor (Kazım Karabekir)

15.30 Gazişehir Gaziantep-MKE Ankaragücü (Gaziantep)

15.30 Adanaspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim) 10 Aralık Pazar:

13.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs)

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk) 11 Aralık Pazartesi:

18.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Yeni Eskişehir)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Keçiörengücü-Afjet Afyonspor (Ankara Aktepe) 10 Aralık Pazar:

13.30 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen Tahir Şahin)

13.30 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

13.30 Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor (Tuzla Belediye)

13.30 Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Bucaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Buca)

13.30 Mersin İdmanyurdu-İnegölspor (Mersin)

13.30 Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler (Antakya Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Altay-Pendikspor (İzmir Atatürk)

13.30 Ottocool Karagümrük-Hacettepe (Vefa) 10 Aralık Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Sakaryaspor-Silivrispor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor (Nazilli İlçe)

13.30 Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Fethiyespor-Karşıyaka (Fethiye İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Orhangazi Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk)

13.30 Bayrampaşa-Kozan Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 10 Aralık Pazar:

13.00 Yomraspor-Bergama Belediyespor (Yomra İlçe)

13.00 12 Bingölspor-Batman Petrolspor (Bingöl Şehir)

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Çanakkale Dardanel-Yeni Altındağ Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Erzin Belediyespor-Erbaaspor (Erzin İlçe)

13.30 Kemerspor 2003-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Fehmi Öncel)

2. Grup

Yarın:

13.30 Gölcükspor-Anadolu Bağcılarspor (Gölcük) 10 Aralık Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Kırıkhanspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Van Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Tire 1922-Yeşil Bursa (Tire 4 Eylül)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Yeni Orduspor (Darıca İlçe)

13.30 Erokspor-Anagold 24 Erzincanspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Muğlaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 3. Grup

Yarın:

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kocaelispor (Avcılar Atatürk) 10 Aralık Pazar:

13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Tekirdağspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Namık Kemal)

13.30 UTAŞ Uşakspor-Aydınspor 1923 (Uşak 1 Eylül)

13.30 Ankara Adliyespor-Tarsus İdmanyurdu (Ankara OSTİM)

13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Arsinspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Karacabey Birlikspor-Payasspor (Mustafa Fehmi Gerçeker)

13.30 Osmaniyespor-Cizrespor (Osmaniye 7 Ocak)

Muhabir: Emre Doğan

 

Galatasaray Avrupa'da mazisini arıyor
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Lokomotiv Moskova'ya 2-0 yenilerek üst tura çıkma şansını kaybeden Galatasaray, son dönemde Avrupa kupalarında beklenenin uzağında bir performans sergiliyor.
devamı..

                 

UEFA Şampiyonlar Liginde 5. hafta maçları tamamlandı
UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, üç grupta oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.
devamı..

                 

Akhisarspor UEFA Avrupa Ligi'nde mağlup
UEFA Avrupa Ligi J Grubu beşinci haftasında Akhisarspor, Rusya'nın Krasnodar takımına 2-1 mağlup oldu.
devamı..

                 

Türk takımları Avrupa sınavında
Türk takımları Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor, UEFA Avrupa Ligi gruplarındaki beşinci maçlarını yarın oynayacak.
devamı..

                 

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. eleme turu ilk maçlarının programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 5. eleme turunda 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanacak ilk maçların programı açıklandı.
devamı..

                 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Olumsuz hava ve saha şartlarını yenebilecek güçteyiz
UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nun 5. haftasında Norveç'in Sarpsborg ekibi ile karşılaşacak Beşiktaş'ta teknik direktör Güneş, olumsuz hava şartlarını yenebilecek güçte olduklarını söyledi.
devamı..

                 

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi'nde bir üst turda
Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda Hırvatistan temsilcisi Dinamo Zagreb ile 0-0 berabere kalarak bir üst tura yükselmeyi garantiledi.
devamı..

                 

Türk Ekonomi Bankası, Kastamonu Belediyespor'a sponsor oldu

devamı..

                 

Trabzonspor'da Ağaoğlu tek aday
Trabzonspor'da hafta sonunda gerçekleştirilecek olağan genel kurul öncesi Divan Başkanlığı'na müracaatlar sona ererken Başkan Ahmet Ağaoğlu haricinde aday çıkmadı.
devamı..

                 

A Milli Erkek Basketbol Takımı'na yeni sponsor
- Petlas, A Milli Erkek Basketbol Takımı'na sponsor oldu - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu: "Devletimiz önemli bir destek verse de federasyon olarak özel sektörle yapılacak iş birliği anlaşmalarının daha sürdürülebilir olduğuna in
devamı..

                 

Kulüpler Birliği'nden Göçek ve Özkahya çağrısı
Kulüpler Birliği, 17 kulübün görüş birliğiyle hakemler Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya'yla ilgili MHK kararının geri alınmasını beklediğini bildirdi.
devamı..

                 

Spor Toto Süper Lig'de 14. hafta heyecanı başlıyor
Süper Lig'de haftanın ilk maçlarında yarın Atiker Konyaspor, Aytemiz Alanyaspor'u, Çaykur Rizespor ise MKE Ankaragücü'nü ağırlayacak.
devamı..

                 

Roberto Carlos'tan Neymar açıklaması

devamı..

Galatasaray gruptan çıkma şansını kaybetti
Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında deplasmanda Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımına 2-0 yenildi ve son maçlar öncesi gruptan çıkma şansını yitirdi.
devamı..

Cüneyt Çakır 24. derbisine çıkacak
Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak maçta düdük çalacak FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, kariyerindeki 24. derbisini yönetecek.
devamı..

PFDK'den Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e ceza

devamı..

Taraftarlarını ligde üzdüler Avrupa'da güldürdüler
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde kupayı kimseye bırakmayan Real Madrid, bu yıl da son 16 turuna kalmayı başarırken, La Liga'da ise taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.
devamı..

Beşiktaş-Galatasaray derbisini Cüneyt Çakır yönetecek
Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasındaki Beşiktaş-Galatasaray derbisini hakem Cüneyt Çakır yönetecek.
devamı..

Milliler İspanya'yı devirdi

devamı..